Odrasli 15+

OPIS

Tečajevi stranih jezika u Varaždinu i u Novom Marofu - verificirani programi općeg jezika od početnog do vrsnog stupnja (A1 - C2)

Program je namijenjen za učenje engleskog, njemačkog, talijanskog, španjolskog i francuskog jezika za srednjoškolce i odrasle. Pažnja se posvećuje razvoju svih 4 jezičnih vještina: govor, pisanje, slušanje i čitanje.

Kroz razne teme iz modernih udžbenika pomažemo vam i potičemo vas da kroz komunikaciju već od prvog sata razvijate samopouzdanje i ugodu prilikom učenja, na taj način brže svladate strani jezik i steknete slobodu i sigurnost pri komunikaciji. Uz to, upoznajete običaje zemlje čiji jezik učite pa razvijate razumijevanje i prihvaćanje novih kultura.

Naš je cilj da vam stečena znanja omoguće lakše razumijevanje korisnih sadržaja na internetu, stranih televizijskih programa i novina, literature na stranom jeziku, riječi pjesama i svih drugih materijala.

KONVERZACIJSKI TEČAJ - ENGLESKI I NJEMAČKI

Imate predznanje engleskog ili njemačkog jezika i želite vježbati konverzaciju? Uzmite mjesečni dolazak na konverzacijski tečaj.

Prijavite se odmah i uključite se u naš FAMA konverzacijski klub.

TEČAJEVI STRANIH JEZIKA U NOVOM MAROFU

NOVO: Od ove školske godine imamo u ponudi i tečaj engleskog, njemačkog i talijanskog jezika u Novom Marofu, u suradnji sa Kulturnim centrom Ivan Rabuzin. Za sva pitanja nam slobodno kontaktirajte, a prijavu možete izvršiti ovdje: Upišite se.

UPISI ZA 2022./23.

Jezici: engleski, njemački, talijanski, francuski i španjolski

Dinamika : 1 x 2 školska sata ili 2 x 2 školska sata tjedno

Grupe: do 10 polaznika

Fond sati: 70

Svjedodžba s pravom javnosti za stupanj i uvjerenje nakon modula

Školarina:
Opći jezik A1-B2: 2900,00 kn / 384 € do 30.09.2022., 3080,00 kn / 408 € od 01.10.2022.
Opći jezik C1-C2: 3150,00 kn / 418,08 € do 30.09.2022.,
3300,00 kn / 437,99 € od 01.10.2022.
Fiksni tečaj konverzije 1 € = 7,5345 kn

tečajevi stranih jezika varaždin
tečaj talijanskog jezika varaždin
tečaj njemačkog jezika varaždin

POGODNOSTI

5% popusta za plaćanje cijele školarine pri upisu

• Popust na plaćanje cijele školarine (ukupno 70 sati nastave) vrijedi do kraja upisnog roka u 9. mjesecu, a za upisni rok u 1. mjesecu vrijedi do 31.01.
  • Obiteljski popust vrijedi i nakon upisnog roka za grupe veće od 6 polaznika.
  • Grupe od 6 polaznika i manje nemaju pravo na popust.

Plaćanje na rate:

• 5 jednakih rata (1. rata kod upisa)
  • 9 rata: 1. rata (20% školarine) pri upisu, a ostatak u 8 jednakih rata

NAČIN PLAĆANJA: gotovina, kartica, rate

* OBITELJSKI POPUST –  standardne grupe od 7 do 12 polaznika

Drugi član porodičnog domaćinstva ili drugi jezik

10 %

Treći i svaki daljnji član ili jezik

15 %

* Broj polaznika u grupi 7 – 12. U grupi s manjim ili većim brojem polaznika satnica se umanjuje ili povećava u skladu s čl. 21. Pravilnika o organiziranju i vođenju upisa. Za grupe manje od 6 polaznika utvrđuje se posebna cijena, o čemu više saznajte ovdje: MINI GRUPA.