Odrasli 15+

OPIS

Verificirani programi općeg jezika od početnog do vrsnog stupnja (A1 - C2)

Program je namijenjen učenju engleskog, njemačkog, talijanskog, španjolskog i francuskog jezika za srednjoškolce i odrasle. Pažnja se posvećuje razvijanju sve četiri jezične vještine: govorenje, pisanje, slušanje čitanje.

Kroz razne teme iz modernih udžbenika pomažemo vam i potičemo vas da kroz komunikaciju od prvog sata razvijate samopouzdanje i ugodu prilikom učenja, na taj način brže svladate strani jezik i steknete slobodu i sigurnost pri komunikaciji. Uz to upoznajete običaje zemlje čiji jezik učite pa tako razvijate razumijevanje i prihvaćanje novih kultura.

Naš je cilj da vam stečena znanja omoguće lakše razumijevanje korisnih sadržaja na internetu, stranih televizijskih programa ili novina, literature na stranom jeziku, riječi pjesama.

Jezici: engleski, njemački, talijanski, francuski i španjolski

Dinamika : 1 x 2 školska sata ili 2 x 2 školska sata tjedno

Grupe: do 10 polaznika

Fond sati: 70

Svjedodžba s pravom javnosti za stupanj i uvjerenje nakon modula

Školarina: 2.600,00kn

POGODNOSTI

5% popusta za plaćanje cijele školarine pri upisu

• Popust na plaćanje ukupne školarine vrijedi do kraja upisnog roka u 9. mjesecu
  • Obiteljski popust vrijedi i nakon upisnog roka za grupe veće od 6 polaznika.
  • Grupe od 6 polaznika i manje nemaju pravo na dodatni popust
  • Plaćanje na rate:
  • 5 jednakih rata (1. rata kod upisa)
  • 9 rata: 1. rata (20% školarine) pri upisu, a ostatak u 8 jednakih rata

NAČIN PLAĆANJA : gotovina, kartica, rate

* OBITELJSKI POPUST –  *standardne grupe od 7 do 12 polaznika

Drugi član porodičnog domaćinstva ili drugi jezik

10 %

Treći i svaki daljnji član ili jezik

15 %

* Broj polaznika u grupi 7 – 12. U grupi s manjim ili većim brojem polaznika satnica se umanjuje ili povećava u skladu s čl. 21. Pravilnika o organiziranju i vođenju upisa. Za grupe manje od 6 polaznika utvrđuje se posebna cijena. Pogledajte: MINI GRUPA