UČENJE JEZIKA ČINI ŽIVOT LJEPŠIM!

Škola stranih jezika Kezele u Varaždinu objavljuje upise u školsku godinu 2023./24. za sve uzraste i sve programe!

Upisni rokovi su u rujnu i siječnju. Možete se upisati i tijekom školske godine te vam tada umanjujemo cijenu školarine za broj već odrađenih sati. Za vrijeme upisnog roka u rujnu dovedite prijatelja i obojici vam darujemo dodatan popust od 5% na cjelokupnu školarinu u školskoj godini na sve oblike plaćanja.

Upisati se možete u tajništvu po ovom rasporedu:

• od ponedjeljka do četvrtka 8.30-12.00 i 17.00-19.30
  • petkom 8.00-14.00
  • petkom 17.00-19.30 samo za vrijeme jesenskog upisnog roka

Za sva pitanja slobodno nas nazovite na broj: 042 215 055.

Besplatni probni sat!

Ako niste sigurni da li želite upisati tečaj stranog jezika u našoj školi, dođite na besplatni sat u grupu jezika koji vas zanima. Nakon toga ćete lakše odlučiti želite li se upisati.

Dobro došli!

UPIŠITE SE!

Kako biste izbjegli gužvu možete se prijaviti za testiranje tako da popunite donji obrazac te ga poslati, a kod dolaska u školu prijavnica će vas već čekati u tajništvu.

Vaše ime (obavezno)

Vaš email (obavezno)